O PANACEA HAIR CLINIC

Operační tým PANACEA HAIR CLINIC včetně MUDr. Petera HajdukaPANACEA HAIR CLINIC je nestátní zdravotnické zařízení, které bylo založeno roku 2004 MUDr. Peterem Hajdukem. Jedná se o zcela unikátní pracoviště svého druhu u nás, zabývající se především transplantací vlasů metodou GHO-FM, kterou v průběhu let tým lékařů a zdravotnického personálu kliniky pod vedením primáře Petera Hajduka ještě dále zdokonalil a zefektivnil.

V reakci na požadavky pacientů se portfolio služeb naší kliniky postupně rozrůstalo a nyní se zabýváme i metodami konzervativní léčby, která má za cíl udržení a zlepšení kvality vlasového porostu našich klientů. Ruku v ruce s tímto vývojem se v lednu 2013 změnil název kliky z původního GHO Clinic Praha na současné znění, které lépe odráží komplexnost našich služeb v oblasti péče o vlasy.

Naše klinika se může pochlubit vysoce specializovaným týmem odborníků, který absolvoval dlouhodobý trénink v Nizozemsku, případně v našem výukovém centru v Praze. Splňujeme tak veškeré normy Evropské unie v oblasti zabezpečení pacienta i samotného procesu transplantace. Vyškolili jsme též lékaře v Rusku, Gruzii a Egyptě, kteří mohou dále pomáhat šíření této unikátní metody přenosu a multiplikace vlasových folikulů.

 

Lidé v PANACEA HAIR CLINIC

MUDr. Peter Hajduk, primář kliniky

MUDr. Peter HajdukPrimář MUDr. Peter Hajduk se problematikou úbytku vlasového porostu zabývá již od 90. let, kdy v USA ve spolupráci s Josephem Gallagherem spoluvytvářel metodu zonal graftingu. Následně spolupracoval s GHO Clinic v nizozemském Maastrichtu na vývoji metody GHO-FM. Za účelem šíření této metody transplantace vlasových folikulů založil v Praze PANACEA HAIR CLINIC, která vyvinutý postup nejen praktikuje, ale pod vedením primáře Hajduka i nadále zdokonaluje. Za svou lékařskou praxi provedl již několik tisíc vlasových transplantací.

Peter Hajduk se narodil 18. srpna 1967 ve slovenských Michalovcích. V červnu 1991 absolvoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Má atestaci z ortopedie-traumatologie, manuální medicíny a chirurgie. V oblasti estetické medicíny byl prvním chirurgem v České republice provádějícím techniku niťového liftingu Aptos. Jako první u nás začal s aplikací fibroblastů v estetické medicíně a aplikací injekční lipolýzy. Od roku 2008 se též věnuje celostní medicíně, zvláště buněčné medicíně na úrovni využití subbuněčných struktur v regeneraci organizmu a prevenci nádorových onemocnění.

Jakožto jeden z předních odborníků na problematiku úbytku vlasů u nás je MUDr. Peter Hajduk médii často dotazován na otázky spojené s touto problematikou. Výběr těch nejzajímavějších článků a video záznamů naleznete v sekci média.

MUDr. Peter Hajduk je členem:
 • České lékařské komory
 • Slovenskej lekárskej komory
 • International Society of Hair Restoration Surgeons (ISHRS)
 • International Society Of Orthomolecular Medicine (ISOM)
 • International Transplantation Society (ITS)
 • World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine (WOSIAM)
 • The American Academy of Anti-Aging Medicine (A4M)
 • European Society of Anti-Aging medicine (ESAAM)
 • American Academy Of Aesthetic Surgery
 • Jordánské královské dermatologické společnosti (čestný člen)
 • International Society Of Lipolysis (zakládající člen)
 • Mezinárodní organizace pro využití fyziologických mechanizmů v medicíně (spoluzakladatel)

 

Specialisté

MUDr. Michaela Havlíčková, dermatoložka

MUDr. Michaela HavlíčkováVystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 1994 nepřetržitě pracuje na Dermatovenerologické klinice FNKV, kde mimo jiné působí v centru Zdravé vlasy. Vede zde poradnu pro dermatózy obličeje. Od roku 2008 je nedílnou součástí týmu PANACEA HAIR CLINIC, jakožto specialista na dermatovenerologii. Právě MUDr. Michaela Havlíčková provádí podrobná trichologická vyšetření, jež jsou nezbytná pro nalezení účinného řešení problémů s vašimi vlasy.

MUDr. Emílie Junková, akupunkturistka

MUDr. Emílie Junková Vystudovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. 20 let působila v Ústavu lékařské kosmetiky Praha, kde od 80. let zaváděla akupunkturu do standardních léčebných postupů. Dalších 20 let pak vedla svou soukromou praxi. Na jaře 2013 se stala součástí týmu PANACEA HAIR CLINIC, v němž se specializuje především na léčbu alopecie pomocí akupunktury. Působivé výsledky své práce prezentovala na několika konferencích s mezinárodní účastí.

 

MUDr. Robert Hašek, chirurg

MUDr. Robert HašekAbsolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové v oboru všeobecné lékařství. Je členem operačního týmu PANACEA HAIR CLINIC a také se podílí na výzkumu využití krevní plazmy a tukové tkáně v oblasti transplantace vlasů. Je držitelem licence České lékařské komory, členem CSAAM, WOSIAM a Chirurgické společnosti při Lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně.

MUDr. Tomáš Bureš, chirurg

MUDr. Tomáš BurešAbsolvoval 2. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy Motol. Atestaci ze všeobecné chirurgie získal v roce 2003. O rok později se stal členem týmu cévní chirurgie a v současné době pracuje jako vedoucí centra pro operační řešení kýl v Oblastní nemocnici Kladno. Jeho specializací je mikro a cévní chirurgie. Na klinice PANACEA HAIR CLINIC působí jako člen operačního týmu od roku 2009.

 

Operační tým

Mgr. Slávka Hajduková Radka Čejková Eržika Andrusiková, DiS. Jiřína Jeníčková, DiS.
Slávka Hajduková
Radka Čejková
Eržika Andrusiková
Jiřína Jeníčková
 
Mgr. Barbora Kniezková Alena Vondrová Bc. Gabriela Šimková Lenka Majkusová
Barbora Kniezková
Alena Vondrová
Gabriela Šimková
Lenka Majkusová
 
Mgr. Simona Brusová
 
 
 
 
Simona Brusová
 
 
 

 

Management

 Monika Dočkalová JUDr. Pavla Řeháková  Filip Šimoník  
Monika Dočkalová

projektová manažerka

JUDr. Pavla Řeháková

marketingová a PR manažerka

Filip Šimoník

administrátor webu

Lucie Kniezková    
Lucie Kniezková

recepce