Partneři

Logo Autolobbing, s. r. o. AUTOLOBBING, s. r. o.

AUTOLOBBING se zaměřuje na poskytování služeb, jež jsou uceleně spjaty s auty, jejich provozem, údržbou a nakonec i prodejem. Od většiny tzv. poskytovatelů služeb a pečovatelů o auta se odlišuje vlastní specializací na internetové aukce vozidel. AUTOLOBBING si své klienty pečlivě vybírá. Většinou se jedná o pracovně vytížené jednotlivce a malé firmy. Jeho partnery z branže i mimo ni jsou pouze společnosti, které představují špičku v oboru své činnosti.

www.autolobbing.cz

 

Logo Reklamní Poradce BS Progress, s. r. o. ‒ REKLAMNÍPORADCE® 

Vytváří kvalitní webové stránky a zajišťuje spolehlivý webhosting. Ví, jak se buduje brand a udržuje firemní identita (corporate identity). Umí zhotovit loga a logotypy. Nakoupí vám média a zajistí jejich provoz. Navrhne, zpracuje a dodá vám prezentační tiskoviny, katalogy, plakáty nebo billboardy. Vše je schopen obstarat s úsměvem a kompletním full servisem. Jednoduše, REKLAMNÍ PORADCE® má přehled v reklamě…

www.reklamniporadce.cz

 

Hotel VOYAGE ***+

Logo hotel Voyage

Hotel VOYAGE sídlí doslova několik kroků od naší kliniky, takže vám může nabídnout maximální komfort během využívání našich služeb. Historická budova hotelu prošla kompletní rekonstrukcí, každý ze 33 pokojů je vybaven klimatizací, satelitní televizí, Wi-Fi, minibarem a trezorem. Pro naše klienty platí zvýhodněné ceny pokojů, a to 1 300 Kč za single room, resp. 1 500 Kč za double room. Součástí hotelu je i restaurace Mood, v níž mají naši klienti slevu 10 %.

Koněvova 28/29
130 00, Praha 3-Žižkov

Tel.: (+420) 222 518 514
GSM: (+420) 776 814 814

info@hotelvoyage.cz
www.hotelvoyage.cz