Preparáty: Dermaheal vlasová séra a šampon

Obrázek

 

 Obrázek

Značka Dermaheal spadá do portfolia korejské společnosti Caregen, která se specializuje na výzkum biomimetických peptidů, růstových faktorů a kmenových buněk. Poznatky z výzkumu pak promítá do složení svých vysoce účinných vlasových sér, šamponů a jiné kosmetiky.

Koncentrované vlasové sérum Dermaheal obsahuje 6 výtažků z bylin, 6 výtažků z kmenových buněk a základní aminokyseliny. Tyto látky podporují rychlejší růst vlasových folikulů, čehož využíváme nejen při konzervativní léčbě, ale i bezprostředně po transplantaci vlasů, kdy sérum doporučujeme našim pacientům jako pooperační podpůrnou léčbu.

Sérum aplikujte na požadované místo na hlavě, ideálně jednu až dvě hodiny před spaním. Ke zvýšení účinnosti séra doporučujeme nejdříve pokožku hlavy několikrát přejet speciálním válečkem Mi-Roll.

Podobný účinek má i Dermaheal HL roztok na vlasovou mezoterapii. Tento produkt má však speciální složení, které se hodí spíše na ošetření u žen, a to ve věku od 16 do 60 let. Přípravek aplikujte stejným způsobem jako sérum, třikrát týdně. V případě potřeby lze aplikovat i denně.

Pokud jste u nás podstoupili transplantaci vlasů nebo zažíváte období zvýšeného stresu, pak jistě sáhněte po šamponu Dermaheal – zajistí, že až stres opadne, nevypadnou společně s ním i vaše vlasy. Účinně umyje pokožku hlavy, posílí vlasy, dodá jim lesk a objem. Je vhodný pro muže i ženy, skvěle pečuje o vlasy poškozené účinkem vnějších vlivů a barvením.